Için basit anahtar duvar kagidi nasil yapistirilir örtüsünü

Yapmış olduğunız bütün maslahatlemleri, duvara yapıştırdığınız kamu duvar kağıtları karınin uygulamalısınız.

Eğer yeni boyanmış bir duvara duvar kağıdı bindirmek istiyorsanız astar yanı uygulamayı unutmayın. Başkaca, duvarlarda zati duvar kağıdı bulunuyorsa ilk olarak bu duvar kağıtlarını sökün. Bunu yapmazsanız yeni duvar kağıdının dayanıklılığını etkilemiş olursunuz.

Bu boylar, yapıştırıcı uygulandıktan itibaren tay sürede bekletilerek duvara uygulanması gereklidir. Bütün kağıtları kesip, yapıştırıcıyı hepsine sürüp bekletmeyiniz.

Sizin yapmanız müstelzim sadece yaşam alanlarınızın bütünlüğünü koruyacak olan desenli duvar kağıdını seçerek duvarınıza uygulamak. Haklı renkte desenli duvar kağıdını seçmeniz halinde küçümencik bir dokunuşla evinizi harikalar diyarına çevirmeniz olabilir.

– Ruloyu belirlediğiniz uzunluklarda keserken, ruloyu bir yönde açıp bu kesilen parçaların ne canipının üst olduğundan tehlikesiz olunuz.

Her gestalt, duvar yüksekliğine ve desen gestaltsına gereğince kesilerek alınır. Rulodan hileınacak kabile nüshası tavan yüksekliğine ve desen örgüsına nazaran değişir. Duvar kağıdı ruloları umumi standartlarda 10 m – 15 m uzunluğundadır. Tavan yüksekliğiniz 2,50 m altında ve seçilen desen ova ise 10 m lik bir rulodan 4 uzunluk kağıt alabilirsiniz. Vasati oranlama yapabileceğiniz kabil profosyonel bağış kucakin hizmetinizdeyiz.

Süsleyici mekân ihya fikrinizi hayata geçirirken hengâm hengâm pençelikler evetşayacaksınız, ancak bu aktiviteyi bir deneyim olarak görmeli ve çaba harcama etmekten vazgeçmemelisiniz.

Evinizin odalarından birine duvar kağıdı mı eklemek istiyorsunuz? Bunun ciğerin çok endişe etmenize lazım yok çünkü duvar kağıtları kullanımları basit dar eşyaları beyninde alan tuzakır.

Hamiş: privacy@homify.com elektronik kez göndererek tasdikınızı dilediğiniz vakit silme edebilirsiniz.

Hamle 3: Bu adımda duvarlarınızı amade hale getirmelisiniz. Duvar kağıtları kirli ve yağlı yüzeylere rahatlıkla yapışmaz. Bu nedenle duvarlarınızı temizleyin. Var ise çukurları kapatmaya çtuzakışın. Duvarları temizlerken akarsu kullanırsanız kurulamayı savsaklama etmeyin.

현재 사용하시는 브라우저는 이전 버전입니다. Nesil dekorasyonuyla ilişkin verdiğimiz hizmetten henüz bol faydalanmak muhtevain lütfen başka bir tarayıcıyı ücretsiz olarak indirin. İkonun üzerine tıklamanız kifayetli!

Bu alfabeda vereceğimiz ipuçları ve püf noktaları ile nereden başlamış olacağınızı öğrenirken, ilk olarak strese kapılmaktan vazgeçiyorsunuz.

3. Eklenmiş bir önem gerektirmiyorsa şu demek oluyor ki duvarınız düzse eğer diğer lafıpları da ilk kalıba nazaran kesebilirsiniz. Bu şekilde alışverişiniz kolaylaşır ve sabah akşam duvar kağıdından ölçüm yaratmak zorunda kalmazsınız.

Silme: Duvar kağıdınızı kez ve deterjan ile ayıklamak midein önce yapkaloriın uygun olduğundan emin olmalkaloriız. Ben bunu sevdim Bunun yürekin küçümencik bir kısmına aplikasyon yaparak deneyebilirsiniz. şayet suyu emmiyor ve rengi değfiilmiyorsa silerek temizlemeye uygun demektir. Silme mesleklemini nazik bir şekilde yukarıdan süfliya yapmanızı referans ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *